Günümüzde sosyal medyanın günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olmasıyla birlikte yeni yerler keşfetmek kuşkusuz daha kolay hale geldi. Google ve Instagram sayesinde artık eskisinden daha fazla insanın dikkatini çeken yerlerden biri de Fethiye Kabak Koyu.

fethiye kabak koyu, kabak koyu, kabak koyu otelleri

Kabak Koyu’nu Anadolu’nun diğer tatil bölgelerinden ayıran şeyler, eşsiz doğası ve internetten altyapıya kadar birçok hizmetin bölge insanlarının çabasıyla olması. Kabak Koyu Otellerinden dikkat çekeniyse, iddialı manzarasıyla The Fabric Lounge.

fethiye kabak koyu, kabak koyu, kabak koyu otelleri

Müziğin en iyi tonunu, doğanın huzurunu ve lezzetli yiyeceklerin kokusunu bir araya getiren The Fabric Lounge, müzik türleriyle adlandırılmış 10 adet bungalow’dan oluşuyor. Klişelerinden uzak bir tatil vaat eden bu butik otelde, restoran barda içeceğinizi yudumlarken Kabak Koyu‘nda Güneş’in ya da dolunayın tadını çıkarmanız mümkün.

fethiye kabak koyu, kabak koyu, kabak koyu otelleri

Sahile ve Likya Yolu’na sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki bungalowlarda kuş ve böcek seslerine uyanarak geçen günlerinizde eşsiz Kabak Vadisi manzarasıyla rahatlamak, sizi buranın müdavimlerinden biri haline getirecek. Kekik, adaçayı ve irili ufaklı şelalelerle dolu el değmemiş doğada kaybolarak geçireceğiniz anlarsa cabası.

Leave a Comment