Kabak Koyu Bungalow Evleri

Doğa ile baş başa ve rahat bir şekilde tatil yapmak isteyen kişilerin ilk tercihi artık bungalov evler olmaya başladı. Son dönemlerde dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızlı bir şekilde artış gösteren bungalov evler, Türkiye’ nin hemen hemen her yerinde rağbet görmeye başladı. 5 yıldızlı otel şirketleri tarafından da tatil beldelerine yapılan, iç kısımları oldukça lüks bir şekilde döşenen bungalov evler, yaz- kış fark etmeden misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Genel olarak kendisine hayran bırakan doğasıyla ünlü alanlarda yaygınlık gösteren bungalov evlerin bulunduğu yerlerden biri de Kabak Koyu Bungalov evleridir. Denizi ve doğasıyla bu tatil beldesinde lüks otellerin yanı sıra konaklama için daha çok bungalov evlerin yer aldığı butik oteller yer almaktadır. Bungalov evlerde tatilin ve rahatlığın keyfini çıkarırken bir yandan da doğa ile de iç içe olarak her an istediğinizi yapabilirsiniz.

kabak koyu bungalow

İçinde kamp ruhunu taşıyan kişiler için düşünülüp özel olarak tasarlanmış bungalov evler sahip olduğu konforlu yapısıyla tüm misafirlerine hem eğlenceli hem de keyifli bir şekilde ağırlamaktadır. Şehir hayatının gürültüsünden ve kalabalığından uzaklaşmak isteyen kişiler için oldukça ideal bir yer olan bungalov evler, insanlarla olan sosyal mesafenizi korumaya yardımcı olduğu gibi hem kendi sağlığınızı hem de toplum sağlığını korumaya yönelik gerekli tedbirleri alınmasını sağlamışlardır. Bu ortamda insanlarla olan yakınlığınızı bırakıp tamamen doğa ile olacağınızı, gün boyu denizde yüzüp akşamüstü günbatımını izleyerek kapanışı yapabileceğinizi, herkesten uzak bu alanda kendinizi dinleme fırsatınızın olacağını unutmayın.

kabak koyu bungalow

Genel olarak şehir merkezinden uzak mesafelerde yer alan, yeşilin her tonuna sahip farklı konumlarında yer alabildiği gibi yeşil ile mavinin iç içe olduğu, ıssız koylarda da bungalov evlerde konaklayabilmek mümkündür. Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren, denizinin berraklığı ve eşsiz doğası ile ünlü Kabak Koyu, hem bol bol denizde yüzmek isteyen hem de doğa ile baş başa olmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Sade ve özgün bir dekorasyona sahip aynı zamanda konforlu yapıda ki bungalov evlerde tatil keyfinizin ikiye katlanmasını sağlayabilirsiniz. Akdeniz’ in turkuaz ve berrak denizinin yanı başına kurulmuş bungalov evlerin yanı sıra Karadeniz’ de yeşil ağaçlarla kaplı, bol bol oksijenin yer aldığı yaylalarda yer alan bungalov evlerde konaklayarak hem şehir hayatından hem de yazın sıcağından uzak bir tatil yapabilirsiniz.

Bungalow Evler

Muğla’ nın Fethiye ilçesine bağlı Faralya köyünde yer alan Kabak Koyu, son yıllarda el değmemiş, keşfedilmeyi bekleyen eşsiz doğasıyla yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Kızılçam ve keçiboynuzu ağaçları ile kaplı olan bölge, tam anlamıyla doğa tutkunlarının hayran kalacağı türden bir tatil beldesidir. Burada hem yeşilin her tonuna rastlayabilmekte hem de masmavi denizin sularında gün boyu keyifler vakitler geçirebilmektesiniz. Likya Yolu üzerinde bulunan ve her yerinden tarih fışkıran bu yere özel araç giriş çıkışı yasaklanmış durumdadır. Koya ulaşabilmek için Faralya köyünden hareket eden dolmuşlara ya da taksilere binebilirsiniz. Kabak koyu otel alternatiflerine yönelik koyda bungalov evlerden oluşan butik oteller yer almaktadır. Bunlardan biri de sahip olduğu muhteşem manzarasından dolayı The Fabric Lounge’ dir. Yüksek kayalar ile çevrili olan bölgede yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. Bungalov evlerde konforlu konaklamanın keyfini sürerken gün içesinde bölgeye ait güzellikleri keşfedebilir, yüzebilir ya da ağaç altında kurulu hamaklar üzerinde dinlenerek kitap okuyabilirsiniz.

kabak koyu bungalow

Kabak Koyu’nda gezip görebileceğiniz birbirinden etkileyici, kendine hayran bırakacak doğal güzellikler bulunmaktadır. Bunlardan biri de Kelebekler Vadisi’ dir. Vadi içerisinde yaz- kış demeden sürekli akan bir şelale, yeşilin her tonuna sahip bir çevre, berrak bir deniz ve renk renk çiçeklerin yer aldığı farklı bir atmosfer misafirlerini karşılamaktadır. Bunların yanı sıra vadide ürpertici özellikte dik kayalar yer almaktadır. Buranın güzelliklerinden biri de dünyada eşine az rastlanan, bölgeye özgü kaplan kelebeklerinin olmasıdır. Buraya geldiğinizde kendinizi adeta bir hayal aleminde hissedebilirsiniz. Vadinin sahip oldukları, ilk defa karşılaşacağınız ve hayran kalacağınız bu güzellikler keşfedilmek için tatilcilerini bekliyor.

Kabak Koyu çevresinde keşfe çıktığınızda gezip görmeniz gereken yerlerden biri de Mavi Mağara’ dır. Bu mağaraya iki farklı yol üzerinden ulaşabilmek mümkündür. Birincisi; mağaranın sahile yakın olmasından dolayı mağaraya ulaşmak için yüzülebilir. Fakat zaman zaman denizde beliren büyük dalgalar, kayalara tırmanmayı zorlaştırabilmektedir. Bundan dolayı genellikle ikinci alternatif olarak karadan gitmek tercih edilir. Buraya Mavi Mağara denmesinin sebebi; mağaranın suyun dibinden denize bağlanarak bağlandığı delikten bu alana ışık girmesinden dolayı böyle bir isim uygun görülmüştür. Mağara içerisinde yüzmek isteyenler için biz havuz bulunmaktadır. Kabak Koyu’ na geldiğinizde mutlaka sahilden gün batımını izleyin. Bunun yanı sıra 800 metre yükseklikte yer alan dağların tepesinden deniz ile doğanın yakaladığı muhteşem uyumlu manzarayı seyretmeseniz olmaz.

The Fabric Lounge Kabak Bungalow Evleri

The Fabric Lounge, Faralya’ nın Kabak Koyu’ nda yer alan, 10 adet bungalov ahşap eve sahip bir butik oteldir. Kabak koyu otel seçenekleri arasında karşınıza çıkan konaklama yeri, klişelerden tamamen uzak, doğanın sunduklarını katıksız bir şekilde misafirlerine sunan, lüks otellerin sıkıcılığının yanı sıra daha sıcak, eğlenceli ve keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır. The Fabric Lounge, Dünya’nın en iyi 5 koyu arasında yerini alan Kabak Koyu’ nda tüm doğa tutkunlarına hizmet vermektedir. Genellikle yaz tatilini geçirmek isteyen kişilerin konaklama listesinde yer alan butik otel, sade ve etkileyici tasarımlarıyla yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başarmış durumdadır. Sizlere hem konforlu hem de eğlenceli bir tatilin kapılarını aralayan The Fabric Lounge, hijyen konusunda da oldukça hassas davranarak tüm misafirlerinin tatil sürecinde rahat etmeleri konusunda gereken özeni ve önemi göstermektedir.

Kabak koyu bungalov evleri farklı arayış içerisinde olan kişiler için oldukça ideal mekânlardan biridir. Bu evlerin rahatlığını The Fabric Lounge’ de çıkarabilirsiniz. İşletmedeki geniş yapılı bungalovlar sahip oldukları konforlu yapılarından dolayı misafirlerini oldukça memnun etmektedir. The Fabric Lounge’ de konakladığınız süre boyunca sahip olduğu iddialı manzaralarının keyfini lezzetli içecekler eşliğinde çıkarabilir, gün batımının eşsiz güzelliğini seyredebilir aynı zamanda hem gökyüzünün hem de denizin derinliklerinde kaybolabilirsiniz. Tatil planlarınız arasında Kabak Koyu bulunuyorsa gezip görebileceğiniz, keşfedeceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Henüz tatil için kendinize bir rota oluşturmadıysanız mutlaka tatil duraklarınızdan biri Kabak koyu olmalıdır. Çünkü burada gezip görebileceğiniz, keşfedebileceğiniz sayısız güzellik bulunmaktadır. Bunlardan biri de konforundan ödün vermeyen bungalov evleri ile vermiş oldukları hizmetlerden dolayı yerli ve yabancı turistlerden tarafından büyük ölçüde ilgi gören The Fabric Lounge’ dir. Kabak Koyu’ na geldiğinizde butik otele ait bungalov evlerde konaklayarak unutulmaz bir tatil dönemi geçirebilirsiniz. Buranın vermiş olduğu huzuru, rahatlığı farklı yerlerde bulamayacağınız gibi doğanın tam ortasında yer alan bungalov evlerde konaklayarak deneyimlerinize yeni birini ekleyebilirsiniz.

Leave a Comment

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this