Yerleşik hayata başlamanın üzerinden geçen 10.000 yıl sonra, bugün insanlığın çok büyük çoğunluğu şehirlerde yaşıyor. Etrafımızın betonlarla ve demirlerle sarılı olduğu günümüzde şehrin hayatının baskısını hissetmek artık alışılagelmiş bir şey.

Peki geçen bunca zamandan sonra insanoğlunun doğayla ilişkisi ne durumda?

Likya Yolu, Kabak Koyu, Kabak Vadisi

Kabak Vadisi’nin eşsiz, el değmemiş doğa manzarası işte insana tam olarak bunları düşündürüyor. Fethiye’den Faralya’ya geldikten sonra, deniz seviyesine doğru inerek ulaştığınız, altyapıdan internete kadar birçok şeyin bölge insanlarının çabalarıyla sağlandığı Kabak Koyu’nda bulunan The Fabric Lounge’un iddialı manzarası sizi denizin ve gökyüzünün derinliklerine sürüklüyor.

3000 yıllık bir maziye sahip, dünyanın en güzel 10 yürüyüş yolundan biri olarak kabul edilen Likya Yolu, bu yürüyüş sırasında karşınıza çıkan Aladere Şelaleleri, Cennet Koyu, Korsan 1-2 koyları, Soğuk Su ve  Mağara, kabak koyunda geçireceğiniz eşsiz bir tatilde görebileceğiniz doğal güzellikler arasında.

Eline tatil fırsatı geçtiğinde vaktini çok yıldızlı otellerde değil, doğada yeni yerler keşfederek harcayanlardansanız; The Fabric Lounge’da size de yer var.

Leave a Comment